פייסבוק הוקמה בשנת 2004 כדי להוות רשת חברתית שמקשרת בין חברים. עם זאת, במהלך השנים עברה פייסבוק שינויים רבים וכיום היא הפכה ל'מרכז האינטרנט' ואנשים שמבלים בפייסבוק משתמשים באתר למטרות שונות הכוללות קשרים חברתיים, עסקיים וצריכת מידע, חדשות ועדכונים בנושאים שמעניינים אותם. אם תמיד רציתם להשתמש בפייסבוק לטובת העסק שלכם, תדעו שזה בהחלט אפשרי, בעזרת פרסום בפייסבוק תוכלו לחשוף את העסק שלכם לאנשים רבים מכל הארץ ולצרף לקוחות חדשים לעסק שלכם!

איך הפרסום בפייסבוק עובד?

מציאת קהל היעד

אם אתם גולשים בפייסבוק, יש סיכוי טוב מאוד שנתקלתם בלא מעט פרסומות בפייסבוק מבלי לדעת שהן פרסומות. כל אדם שמשוטט בפייסבוק נתקל בפוסטים רבים מעמודים שונים, חלקם עסקיים וחלקם לא, אך בכל יום אנחנו נתקלים בפרסומות שונות שמופיעות לנו כפוסטים לכל דבר. לעתים הפוסטים האלו נועדו כדי למכור לכם מוצר או שירות, ולעתים רק כדי לחשוף אתכם למשהו חדש. במקרים רבים הפוסטים האלו אפילו כל כך מדויקים לצרכים שלכם שאתם מרגישים כאילו מישהו יודע עליכם לא מעט. 

האמת היא שזה באמת ככה. למערכת הפרסום של פייסבוק יש אלגוריתם מתוחכם שאוסף מידע על החברים באתר. לא מדובר על מידע סודי, אלא מידע שאתם חושפים לכל עצם היותכם חברים בפייסבוק. פייסבוק יודע פרטים בסייסים על הגולש, כגון גיל ואיזור מגורים, הוא יודע באיזה דפים הוא חבר ומה תחומי העניין שלו (כפי שהוא שהגולש ציין בעצמו) והוא יודע מי החברים של הגולש ובמה הם מתעניינים. כל אלו הפכו את פייסבוק לפלטפורמה נפלאה עבור המפרסמים בגלל שאפשר למצוא את קהל היעד בצורה מאוד ממוקדת ויעילה ובכך להגדיל את כמות הפניות לעסק שלכם.

בחירת תקציב

הפרסום בפייסבוק, הנקרא גם 'קידום ממומן בפייסבוק', פועל על בסיס תקציב שאתם מגדירים לו. אנחנו, חברת השיווק לא דורשת מכם סכום קבוע לתקציב אלא ממליצה על תקציב מומלץ לפרסום בפייסבוק. התקציב כולו מתחלק לתקציב יומי שאתם מוכנים להשקיע בפרסום בפייסבוק ותקציב תקופתי כדי שלא תחרגו באופן כללי. יש לכם שליטה מלאה על סכום הכסף שאתם מוציאים. התקציב מגיע ישירות לפייסבוק והוא מלעשה התשלום שאתם משלמים על כל חשיפה או קליק על המודעה שלכם. 

השגת היעדים

היעדים לפרסום בפייסבוק משתנים בהתאם לצורך שלכם. יש כאלו שיעדיפו לפרסם בפייסבוק כדי להגדיל את הקהילה בדף העסקי שלהם. זוהי שיטה לחברות שמעדיפות להשקיע בטווח הארוך בחיזוק המותג שלהם. בנוסף, יש אפשרות לבצע פרסום שיגרום לגולשי הפייסבוק אליהם אתם מגיעים לשלוח טופס או להתקשר אליכם ישירות דרך הפייסבוק. עם זאת, אחת השיטות המובילות והיעילות לפרסום בפייסבוק היא שימוש בדפי נחיתה שלמעשה מוציאים את הגולש מאתר פייסבוק אל דף המכיל פרטים חיוניים שיעזרו לגולש להחליט אם הוא מעוניין בשירות או במוצר שלכם. 

פרסום בפייסבוק

מה כולל קמפיין ניהול פייסבוק?

מומחים בתחום ניהול הפרסום הממומן בפייסבוק יודעים לנהל קמפיין מוצלח באמצעות הכלים שפייסבוק מציעים להם. אדם מן השורה, שלא בקיא בפלטפורמת העסקים של פייסבוק לא יצליח לבצע קמפיין מוצלח מכיוון שהוא כולל בתוכו אופטימיזציה שלמה של מציאת קהלים, חלוקת תקציב נכונה, בניית דף נחיתה מוצלח שימיר לפעולה וכמובן קופירייטינג. במקרים רבים יהיה צורך גם במעצבים שידעו לעצב פרסומות יפות ויעילות. כל אלו מצריכים מומחה קידום ממומן בפייסבוק שיבצע עבורכם את העבודה וידאג להכל כך שאתם כבר תתחילו לקבל לקוחות. חברת Advance מבית לק"י שיווק באינטרנט עושה בדיוק את זה. 

צרו קשר ולא תתחרטו.